Už nejakú tú dobu sa živíte ako kamionista, spoznávate svet a dovážate tovar tam kam vám šéf rozkáže. Možno trošku otravné, ale vezmite si to z tej lepšej stránky. Spoznáte miesta a krajiny, ktoré by ste za bežných okolností nemohli navštíviť. Ako správny kamionista by ste mal dbať na stav vozidla, ktoré vás živí. Poďme sa pozrieť na nedostatky na vašom dlhom a ťažkom tátošovi.

Čo keď vám nejde váš ťažký voz naštartovať?

Potrebujete súrne dostať tovar ku spotrebiteľovi, lenže váš dlhý tátoš nie a nie naštartovať? Ako to je možné, veď doteraz bolo všetko v poriadku! Niekde sa stala chyba. Pozerali ste sa na vzduchové ventily na svojom kamióne? Niečo tam nie je v poriadku? Zjavne áno, pre naštartovanie svojho kamiónu potrebujete vzduch, ale váš starý vzduchový ventil prestal pracovať. Nezostáva mám nič iné len poradiť svojmu šéfovi skvelú internetovú stránku, na ktorej nájde všetky potrebné náhradné diely pre nákladné autá a kamióny. Tá stránka je tirshop.sk. Samozrejme, že tam nájde aj funkčné vzduchové ventily, ktoré potrebujete aj vy do vášho kamióna. Chcete sa predsa dopraviť z miesta na miesto!

Niečo však budete mať aj s brzdami. Nezdalo sa vám, že vám akosi dobre nebrzdia? Ak chcete bezpečne jazdiť a dôjsť zdravý do cieľa, bolo by potrebné si zobrať baterku a pozrieť sa bližšie na brzdové valce a brzdové strmene.

Najskôr sa však pozrieme na brzdové strmene.

Neopotrebované brzdové strmene

Nie ste vyučený automechanik a nemáte ani tušenie čo sú to repasované brzdové stremene. Viete len, že vám brzdy nefungujú tak, ako by mali. Skúsme si to teda laicky vysvetliť. Nové repasované brzdové strmene potrebujete na správne fungovanie bŕzd. Aj keď vám brzdový strmeň skoro vybieli vašu peňaženku, zachráni vám život. My vám však poradíme miesto, kde nájdete brzdové strmene za najlepšie ceny. Kde? Predsa na špecializovanom eshope tirshop.sk!

ID-100202992

Potrebné brzdové valce

Aby sme nezabudli mali by sme pripomenúť dôležitosť brzdových valcov. Ak chcete, aby vaše brzdy mali primeranú brzdnú dráhu, tak by ste nemali nechať vaše staré brzdové valce na vašom kamióne. Je to úplne jednoduchá rovnica : dobrý stav brzdových valcov = správna funkčnosť bŕzd.

Dbajte na stav vášho kamiónu. Starostlivosť sa vám vyplatí. Neváhajte a obracajte sa na vynikajúci eshop tirshop.sk!

Foto  Stoonn  / freedigitalphotos.net