Domáca pohoda sa stáva v súčasnosti viac ako posvätná. Keďže počas pracovných dní musíme čeliť stresu, tlaku a nadmernej vyťaženosti, potrebujeme oázu, kde môžeme zložiť svoje vyšťavené telo. Tohto si je vedomá aj nadnárodná korporácia Daikin, ktorá sa zaoberá prevažne inovatívnymi klimatizačnými systémami, no cudzia jej nie je ani vzduchotechnika. Medzi jej momentálne trendy patrí program Home C°mfort Expert, ktorý vedie k etablovaniu domáceho komfortu do všetkých predložených produktov. Táto japonská značka má partnerské spoločnosti po celom svete a medzi jednu z nich patrí aj COM-KLIMA s.r.o. pôsobiaca na Slovensku. Pokiaľ si teda viete užívať relax a plánujete si doma zriadiť (či vylepšiť) akési wellness centrum, iste oceníte jej ponuku.

Prvotriedne služby a výhodné ceny 

Pätnásťročné skúsenosti, dôveryhodnosť a niekoľko prestížnych ocenení. Aj toto vystihuje firmu, ktorá splnila náročné požiadavky japonského lídra a v roku 2007 sa stala jeho zodpovedným zástupcom v našej republike. Táto skutočnosť ju posunula na vrcholové pozície medzi obchodníkmi. No nielen Daikin je to, čo jej dodáva na atraktivite. Radí sa tiež medzi autorizované Samsung strediská. Firma však dosahuje úspech medzi klientelou aj svojimi komplexnými službami (analýza a realizovanie projektu, pravidelný servis). I keď klimatizácia do bytu patrí medzi najobľúbenejšie produkty medzi zákazníkmi, spoločnosť sa sústreďuje i na predaj pre väčšie polyfunkčné objekty. Okrem klimatizácie a vzduchotechniky ponúka COM-KLIMA kruhové a štvorhranné vzduchotechnické potrubia, ale nezabúda ani na doplnkový tovar. Odborne vyškolený tím je pripravený odpovedať na všetky otázky a hľadať najideálnejšie riešenia. O prvotriednych službách tu niet pochýb, no táto skutočnosť sa za žiadnych okolností neodrazí na cene. Za kvalitný tovar zaplatíte naozaj prijateľnú sumu.

comklima

Každá domácnosť si zaslúži určitý nadštandard

Čo bolo ešte nedávno považované za luxus, stáva sa dnes dostupné pre každého. Takto si aj priemerná domácnosť môže dovoliť istý nadštandard. Vzduchotechnika, ako zariadenie na reguláciu kvality a množstva vzduchu, ale aj multifunkčná klimatizácia, sú už bežným vybavením klasických bytových jednotiek či súkromných spoločností (kancelárie, stravovacie zariadenia, športové areály a pod.). Zvoliť si môžete podľa svojch možností a potrieb rôzne alternatívy. COM-KLIMA má medzi svojím sortimentom tradičné modely klimatizačných jednotiek, no tiež systémy určené na ventiláciu a odvlhčovanie. Za absolútnu novinku sa považujú typy, ktoré majú v sebe zabudované tepelné čerpadlo a vďaka nemu dokážu vykúriť miestnosť. Takéto zariadenia sú už mimoriadne inteligentné, ovládané sofistikovaným ovládačom a zaručujúce maximálne pohodlie. Na záver by sme chceli vyzdvihnúť ešte jednu kvalitu obchodnej spoločnosti Daikin a s ňou i všetkých partnerov. Jej výrazným bonusom je orientácia na životné prostredie, a teda vývoj ekologicky neškodných produktov. To však nie je ani zďaleka všetko, prioritou je tiež zníženie nákladov na energiu.

Nech sa páči, nastúpte na rozbehnutý vlak moderných technológií a spríjemnite si svoj život o niečo viac.

Foto: comklima.sk