inspirit.sk_tescoma_sk_nahledovy

Nebavia vás vaše staré nože a máte pocit, že je čas na zmenu? Nebojte sa a nahraďte ich novými! V prípade, že hľadáte kvalitu, radi vám pomôžeme a poskytneme pár tipov, ktoré nože by pre vás mohli byť tie pravé. Kvalitná nehrdzavejúca oceľ, ergonomická rukoväť, odolný plast – presne týmito znakmi sa vyznačujú kuchynské nože internetového obchodu Tescoma.

Nože Cosmo, Presto Tone a Presto Bianco sú sady, ktoré uspokoja každého zákazníka. Každá sada má totiž niečo navyše. Nože Cosmo majú špeciálnu protišmykovú rukoväť, edícia Presto je zase potiahnutá tenkou plastovou vrstvou. Dôvod je jednoduchý a to zadržiavanie maxima vitamínov v potravinách. Ďalej sú v ponuke aj nože pre zapálených, profesionálnych kuchárov.

inspirit.sk_tescoma_sk_01

 

Takými môžu byť napríklad japonské nože, vynikajúce pre ľahké, rýchle krájanie všetkých druhov potravín. Tieto nože sú takisto vyrobené z prvotriednej ocele, ktorá nehrdzavie a takisto z odolného plastu. Zdobí ich obojstranné vertikálne vrúbkovanie, ktoré má za úlohu zabraňovať zachytávaniu zvyškov a zľahčuje plátkovanie potravín. Každý kuchynský fajnšmeker by si mal v tomto smere prísť na to svoje.

inspirit.sk_tescoma_sk_02

 

Čo sa týka obmeny kuchyne, nesmieme zabúdať na príbor. V mnohých prípadoch je váš príbor možno starý, možno trochu poškodený. Ak áno, zmeňte to. Na výber sú kvalitné sady príborov, ktoré váš očaria nielen svojim vzhľadom a ľahkosťou, ale aj svojou modernosťou a jednotnosťou. Jednoducho príbory Tescoma sú skvelé, je len na vás, ktorá varianta vám padne do oka a bude vám najsympatickejšia.