Group Of Business People Having Meeting In Office

Podnikanie bolo vždy vaším snom, lenže legislatíva a práva podnikateľov sa vám nepozdávajú. Najradšej by ste podnikali niekde v zahraničí, kde by ste mali s určitosťou lepšie podmienky ako v tejto malej krajine. Máme pre vás jednu možnosť. Možnosť, ktorá sa neodmieta! Ak tak veľmi túžite podnikať a chcete mať prosperujúcu firmu, tak vykročte do zahraničia. Spoločnosť Company Formation vám ponúka jedinečnú možnosť založiť si napredujúcu offshore spoločnosť. Nemáte skúsenosti s offshore spoločnosťami? Neviete čo sú to za spoločnosti? Sú to takzvané legálne entity, ktoré vznikajú v offshore krajinách. Firmy vzniknuté v takýchto offshore krajinách nespadajú pod legislatívu našej krajiny, ale krajiny, v ktorej pôsobia. Prečo sú takéto offshore spoločnosti lákavé pre cudzokrajných podnikateľov? Práve preto, lebo prinášajú lepšie podmienky týkajúce sa zdanenia. Nemusíte sa obávať toho, že za vašu spoločnosť budete platiť dane dvakrát – čiže na Slovensku a v krajine, kde má sídlo vaša offshore spoločnosť. To sa s určitosťou nestane. Len neváhajte a začnite podnikať v daňových rajoch.

Kde ale takéto raje nájdete?

Daňový raj – Cyprus

 

Páči sa vám prostredie Cyprusu? Viete si predstaviť, že tam bude sídliť vaša offshore spoločnosť? Cyprus vstúpil do Európskej únie v roku 2004 presne vtedy ako Slovenská republika. Napriek tomu, že Cyprus musel prijať nové opatrenia ohľadom výšky daní, patrí aj tak medzi vyhľadávané destinácie na založenie offshore spoločnosti. Do 5 dní budete mať založenú úplne novú firmu sídliacu na Cypre. Chcete byť uznávaným podnikateľom? Tak neváhajte a založte si novú offshore spoločnosť na Cypre.

 

Group Of Business People Having Meeting In Office

Alebo by ste chceli niečo exotickejšie? Niečo, čo je ďalej ako Cyprus? Prečo nie Seychely?

Offshore spoločnosť na exotických Seychelách

 

Chcete svoju prestížnu firmu založiť na exotických Seychelách? Myslíte si, že je to nereálne? Neobávajte sa, aj Seychely patria medzi krajiny, na ktorých si môžete svoju prestížnu offshore spoločnosť založiť. Založenie spoločnosti na exotických Seychelách sa vám naozaj vyplatí. Veď najneskôr do 14 dní vám prídu všetky potrebné papiere. Potom sa už môžete hodiť do podnikania!

FOTO: Monkey Business | Dollar Photo Club