Tipy na darček pre partnera: Tieto očaria aj vás!

Nájsť ten správny darček pre vášho partnera nemusí byť nič jednoduché, aj napriek tomu, že ho veľmi dobre poznáte. Ak mu zháňate darček na Vianoce, odporúčame, aby ste si počas celého roka odsledovali, čo má rád a naopak, čo nie. Verte či nie, určite vám to pri výbere toho správneho darčeka veľmi pomôže.

V prvom rade by ste si mali dobre premyslieť, aký typ darček chcete vášmu partnerovi na Vianoce zaobstarať. Môže totiž preferovať tie materiálne veci, prípadne môže byť viac adrenalínový a zážitkový tip. Toto si veľmi dobre premyslite ešte predtým, ako sa pustíte do nákupov darčeku. Je to dôležité, spraviť si plán, aby ste bezhlavo nekúpili hneď prvú vec, ktorú uvidíte v obchode. Odvíja sa totiž od toho aj váš cenový rozpočet, ktorý by ste si mali taktiež vopred pripraviť.

Nový parfém

Ak je váš partner skôr na tie materiálne veci, ktoré ho potešia viac, určite mu zaobstarajte nový parfém. Neváhajte zainvestovať aj vyššiu čiastku. Napriek tomu však v súčasnosti existujú skutočne kvalitné parfémy za priaznivé ceny, preto sa zamerajte najmä na konkrétnu vôňu. Tá totiž môže byť korenistá, ovocná alebo iná. Dbajte na preferencie vášho partnera.

Zážitkový darček

Je váš partner skôr na tie adrenalínové a zážitkové darčeky? V takej situácii máme pre vás skvelé riešenie. Je ním skok padákom, ktorý patrí skutočne medzi nezabudnuteľné zážitkové darčeky. Váš partner na takýto darček bude bez akýchkoľvek pochýb spomínať ešte niekoľko rokov. Práve v tomto je výhoda zážitkových darčekov. Sú jednoducho zapamätateľné.

Výška zoskoku

V prvom rade, ak sa rozhodnete pre zážitkový darček, vyberte si aký konkrétne. Môže to byť jazda rýchlym autom, ale aj voľný pád, tandemový zoskok a zoskok padákom. V takejto situácii je výška zoskoku 4000 metrov, pričom voľný pád trvá po dobu 55 sekúnd. Ak by ste si mysleli, že je to veľmi krátka doba, ste na omyle. Vo vzduchu sa to totiž zdá ako večnosť a váš partner si to tak zaručene veľmi užije.

Okrem iného, rýchlosť voľného pádu je až neuveriteľných 200 km/h, čo rozhodne stojí za pozornosť. Nasledovný let padákom trvá po dobu 7 minút, a tak si váš partner bude môcť pomaly vychutnať krásy okolia tam zhora. Nemusíte sa ničoho báť. Všetko je zariadené tak, aby zákazník bezpečne pristál a bol po celú dobu pod dohľadom špecialistov. Určite vás poteší informácia, že po zoskoku dostane váš partner aj oficiálny certifikát, ktorý bude hovoriť o tom, že absolvoval zoskok. Potrebná nie je ani lekárska prehliadka.

Darčekový poukaz

Ak sa neviete rozhodnúť pre konkrétny darček, výborným riešením je aj darčekový poukaz v istej hodnote. Váš partner si tak vyberie podľa vlastného uváženia, čo je rozhodne skvelé riešenie.