Užívajte si svoje retro v kuchyni každý deň!
Užívajte si svoje retro v kuchyni každý deň!

Páči sa vám retro? Nechajte sa uniesť inovovanou kolekciou malých spotrebičov Gorenje v štýle 60. rokov minulého storočia, ktorú si určite zamilujete. Spája v sebe úžasný vintage dizajn s pokročilými technológiami, vďaka ktorým vaša kreativita v kuchyni vynikne naplno a všetko sa pritom urobí tak nejako samo.

Retro kolekcia vo vintage štýle ponúka novú generáciu malých pomocníkov Gorenje, ktoré vám uľahčia každodenný život. Sú k dispozícii v novom ergonomickom dizajne pre pohodlnejšiu manipuláciu a vo dvoch nikdy nestarnúcich farbách – šampanskej a čiernej s kovovými akcentmi. Keď budete mať svoju zbierku kuchynských pomocníkov vo vintage štýle kompletnú, môžete ju doplniť aj retro chladničkou.

Kuchynský robot Gorenje MMC1000RL

Kuchynský robot Gorenje MMC1000RL s retro dizajnom, výkonom motoru 1000 W a siedmimi rýchlosťami v kuchyni nadšencov vintage štýlu jednoducho nesmie chýbať. Je nielen krásny, ale aj všestranný a postará sa o to, aby sa všetko vyšľahalo, vymiesilo a uhnietlo do dokonalosti takmer samo. Robot využíva planetárny systém miešania, pri ktorom sa miešacie zariadenie otáča okolo svojej osi, zatiaľ čo miešacia hlava sa otáča v opačnom smere. Všetky prísady sa preto dokonale a rovnomerne spoja a prevzdušnia, cesto bude mäkké a vláčne, krém nadýchaný. Miešacia misa z nehrdzavejúcej ocele s objemom 4,5 l zvládne aj veľké množstvo surovín, priehľadné veko uľahčuje kontrolu, zabraňuje rozstrekovaniu obsahu a umožňuje plynulé pridávanie prísad. Spotrebič sa dodáva s hákom na cesto, šľahacou metlou, plochou metlou a flexi metlou. Cena vo farbe šampanského (aj v čiernej) je 275 EUR.

Stolný mixér Gorenje B800RL

Stolný mixér Gorenje B800RL nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, kde je vintage štýl doma a kde sa v kuchyni vášnivo experimentuje. Výkon motoru 800 W a čepeľ z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele si poradia nielen s pyré, krémovými polievkami alebo zdravými smoothies, ale trúfnu si aj na oriešky alebo kocky ľadu, keď budete pripravovať miešaný drink. Sklenená nádoba s objemom 1,8 l a odmerkou na presné dávkovanie vám uľahčí čarovanie v kuchyni. Výkonný 5-stupňový motor je nielen spoľahlivý, ale aj tichý. Gumové nožičky zabezpečujú dokonalú stabilitu bez ohľadu na to, čo sa deje. Priehradka na navíjanie kábla uľahčuje skladovanie. Cena vo farbe šampanského (aj v čiernej) je 69,90 EUR.

Tyčový mixér a šľahač Gorenje HBX603RL

Tyčový mixér Gorenje HBX603RL v retro štýle s výkonom 600 W a plynulou reguláciou otáčok pracuje spoľahlivo, úsporne a ticho. Vďaka širokému príslušenstvu je všestranným pomocníkom, ktorý dokáže sám pripraviť hladké polievky, omáčky a pyré s jemnou štruktúrou. Mixovacia noha je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a ľahko sa čistí. Súčasťou príslušenstva je aj šľahacia metla a nádoba s objemom 0,8 l a nerezovým sekáčikom a odmerkou na presné dávkovanie. Cena vo farbe šampanského (aj v čiernej) je 49,90 EUR.

Rýchlovarná kanvica Gorenje K15RL

Ak chcete pomocníka, ktorý vám pripraví lahodnú kávu alebo čaj, ale zároveň sa stane aj módnym doplnkom vašej kuchyne, potom je pre vás rýchlovarná kanvica Gorenje K15RL tá pravá. Objem nádoby je 1,7 litra, takže môžete na čajový večierok pozvať aj svojich známych a celú rodinu. A čo viac, vďaka výkonu 2200 W sa voda uvarí naozaj za chvíľku. Aby ste vždy presne vedeli, koľko vody je v kanvici, má praktický ukazovateľ hladiny hneď pod rukoväťou. Veľkou výhodou je 360° otočná základňa. Vďaka tomu môžu tento spotrebič bez problémov používať praváci aj ľaváci. Praktické je aj sitko na zachytávanie vodného kameňa, ochrana proti prevádzke bez vody a pogumovaná protišmyková základňa, vďaka ktorej kanvica zostane na svojom mieste. Cena vo farbe šampanského (aj v čiernej) je 49,90 EUR.

Hriankovač Gorenje T900RL

Perfektné raňajky, keď to pekne chrumká. Hriankovač Gorenje T900RL s výkonom 1000 W s nádychom nostalgie má možnosť rovnomerného nastavenia úrovne opečenia od 1 do 7, čo vám umožní pripraviť si hrianky podľa chuti. Vďaka tácke na omrvinky sa v hriankovači nebudú pripaľovať zvyšky pečiva a spotrebič sa bude ľahšie čistiť. Vďaka vysokému zdvihu si už nikdy pri vyťahovaní hrianok nespálite prsty. Hriankovač má nielen funkciu opekania, ale aj funkciu rozmrazovania, ktorá sa môže hodiť, keď nie je k dispozícii čerstvý toast a vy potrebujete siahnuť po zásobách v mrazničke. Cena vo farbe šampanského (aj v čiernej) je 47,90 EUR.

Viac informácií: sk.gorenje.com