Čím viac chceme byť svetu otvorení, tým väčší počet jazykov by sme mali ovládať. Ide najmä o schopnosť komunikovať, dorozumieť sa, a teda vybaviť, čo je nutné. Aj preto vzniklo množstvo jazykových škôl, ktoré rozvíjajú základy z primárnej školy, ale tiež predkladajú nové možnosti a príležitosti. Moderné jazykovky sledujú trendy vo svete a vedia svojich študentov naučiť cudzí jazyk skutočne efektívne. Pokiaľ už dlhšie hľadáte, zvažujete a preberáte jazykové kurzy Bratislava, potom Vás môže zaujímať aj vzdelávacie centrum BiLingvi. Celkom pokojne ho môžeme považovať za akúsi vstupnú bránu na magickú planétu jazykov, kde sa stretnete s profesionalitou tej najvyššej úrovne v oblasti jazykového vzdelávania. Hlavným cieľom centra je odborná, progresívna, dynamická a trefná výučba. A keďže naša planéta je miestom, kde sa cítime doma, veríme, že aj tá jazyková vo Vás vyvolá podobné pocity.  

flags

Dostane sa do krvi, ale najmä do hlavy

Centrum BiLingvi sa orientuje na malých aj veľkých, bez rozdielu. Angličtina i nemčina sa preleje na tie správne miesta vo Vašom tele, a to vďaka licencovanej priamej metóde DIRECT METHOD FOR ENGLISH a Direktes Deutsch. Uvidíte, že kurzy angličtiny Bratislava v tomto centre sú nesmierne zábavné, ale najmä účinné. Vyučovacie hodiny sa stanú Vašou krvnou skupinou a jazyk bude vo Vašej hlave skutočne expresne. Čo je ale najdôležitejšie, aj tam zostane. Možno sa vyberiete do zahraničia, kde svoje znalosti z kurzu aplikujete v praxi, alebo Vám postačí ich využitie na slovenskom pracovnom trhu. V každom prípade sa Vám bude s jazykovými vedomosťami prebíjať jednoduchšie. Každý z lektorov je kvalifikovaný a energický jedinec. Vďaka takýmto ľuďom je všetko na absolútne špičkovej úrovni. Dovoľujeme si tvrdiť, že práve tu sa naučíte jazyk oveľa rýchlejšie než v iných školách a s inými metódami. Všetko tu má svoj poriadok a beží presne ako hodinky. Nechajte sa vtiahnuť do víru cudzích kultúr, zvykov, akcentu a temperamentu. Priamo v centre si môžete zakúpiť kvalitnú jazykovú literatúru, ale aj produkty pre deti. Medzi BiLingvi služby patrí aj preklad a tlmočenie. Ide jednoducho o miesto, kde život cudzích jazykov kvitne v každom ročnom období.

Správny vietor do plachiet

Či už hľadáte kurz angličtiny, alebo je pre Vás atraktívnejší kurz nemčiny Bratislava, kvalitné jazykové metódy Vás jednoducho a natrvalo zbavia výhovoriek a blokov, ktoré Vás tak brzdia pri práci. Uvidíte, že učenie sa stane hračkou v tom pravom slova zmysle a Vy poženiete vpred plnou parou. Kurzy angličtina a nemčiny vo vzdelávacom centre BiLingvi Vám dodajú potrebný vietor do plachiet. Ani si neuvedomíte a začnete rozprávať plynule, bez stresu či paniky, a to akoby mávnutím kúzelnej paličky. Za zmienku iste stojí spomenúť základné ingrediencie vyučovacieho postupu, ktorými sú vražedné tempo, prirodzené otázky, bezchybné odpovede a pravidelné opakovanie naučeného. Prekonáte bariéry a z prirodzeného komunikovania Vám doslova vyschne v hrdle. Možno nespoznáte ani samy seba, ale zaručene budete na svoje pokroky pyšný.

Budúcnosť je v našich deťoch

Jazyková škola BiLingvi nezabúda ani na najmenších. Španielčina, francúzština a angličtina pre deti prebieha v licencovanom kurze LCF KIDS CLUBS. Vo svete ide o overenú a uznávanú jazykovú školu (klub) zameranú práve na výučbu angličtiny. Jej tradícia siaha do roku 1985 a vo Veľkej Británii sa pokladá za najväčšieho poskytovateľa mimoškolských aktivít. Metódy LCF klubu fungujú na princípe zábavných aktivít (ručné práce ako lepenie, maľovanie a vystrihovanie; hudba, piesne a riekanky; divadelné predstavenia; stolné a kartové hry). Keďže učenie je hra, deti nepodliehajú stresu, ktorí by im v postupe prekážal, ale naopak napredujú s úsmevom. Nový jazyk vstrebávajú tak, že si samotné učenie vôbec neuvedomujú. Pochvala a podpora zo strany lektorov urýchľuje výučbu. Vedecký, technologický, ale aj kultúrny a vzdelávací pokrok je v rukách našich detí. Mnohí rodičia si to uvedomujú, a preto im už odmalička vytvárajú priestor, aby načerpali to, čo budú neskôr potrebovať.

Veríme, že si vzdelávacie centrum BiLingvi zamilujete aj Vy, pretože nás si už získalo.

Foto: © [vege] / Dollar Photo Club