Dosiahnuť pokoj vo svojom byte je omnoho ťažšie ako si myslíte. Ťažšie sa to chápe najmä tým, ktorí majú svoj vlastný domček a nerušia ich susedia. Čo robiť pre to, aby sa nepríjemný zvuk nešíril cez steny? Neviete si s tým poradiť? My vám poradíme.

V bytových jednotkách sa zvuk šíri omnoho rýchlejšie

Poznáte ten pocit, keď si ráno ešte ležíte v posteli a susedia vedľa vás začnú ako naschvál upratovať o 5:00 ráno? Chytáte sa za hlavu a pýtate sa sami seba prečo si nemôžu vybrať vhodnejší čas? Nuž pre dobré susedské vzťahy by ste si mali zapchať uši a v kľude to pretrpieť bez toho, aby ste od hnevu rozbíjali všetko okolo seba. Alebo máme pre vás lepšie riešenie! Zavolajte si k sebe domov odborníkov z firmy Potichu. Nepoznáte ich? Neviete v čom podniká táto firma? Je to firma, ktorá sa zaoberá zvukovými izoláciami stien a priestorovou akustikou. Pri veľkom šírení zvuku by ste sa mali zamerať práve na dobrú akustiku. Hladké plochy a málo zariadenia v moderných stavbách nepohlcuje hluk, ktorý sa šíri. Preto by ste mali do vášho bytu zavolať práve spoločnosť Potichu, ktorá vám pomôže vyriešiť problém s priestorovou akustikou. Nikdy neviete, možno aj vaši susedia trpia a počujú hluk od vás.

Práve preto by ste nemali špekulovať nad zvukovou izoláciou od firmy Potichu. Za kvalitu vám ručíme.

girl lying on sofa and closes the ears because of the noiseZvuková izolačná doska Phonestar Tri

Po podrobnom zvážení ste zvážili, že vaše miestnosti izolujete. Poradíme vám, vyberte si z ponuky od Potichu práve izolačnú dosku PhonestarTri, ktorá je zložená z vrstiev pevného a kvalitného papierového kartónu a jemného piesku. Ak myslíte ekologicky, práve táto izolácia bude pre vás ako stvorená. Konečne sa budete môcť zbaviť zvuku šíriaceho sa spoza stien a samozrejme nesmieme zabúdať aj na to, že zabránite tomu, aby sa zvuk šíril aj od vás. Ekologické dosky Phonestar Tri sú najlepšou zvukovou aj kročajovou izoláciou.

Vy ste však počuli aj o fantastickej univerzálnej izolácii?

Univerzálna izolácia, ktorá je konkurencie schopná

Počuli ste aj o novinke od firmy Potichu? Je ňou práve univerzálna izolácia z dosiek Gecon Acoustic. Výhodou tejto izolácie je, že materiál je 100% hygienický a neobsahuje žiadne pridané chemikálie. Práve preto sa teší svojej obľube. Chcete ho mať doma aj vy? Tak skúste navštíviť stránku potichu.sk.

FOTO: vladimirfloyd / Dollar Photo Club