Nie každý vášnivý čitateľ si potrpí na knihy s náboženskou tematikou. Vonkoncom nie mladý človek, ktorého zaujímajú len časopisy o tom kto kde kedy a s kým bol. Bulvár je na výslní a zaujíma sa oň nielen mladý človek, ale aj generácia našich rodičov. Ale čo je s tou najstaršou generáciou? Čo tí čítajú? Nemusíme vám ani hovoriť, isto to tušíte. Sú to knihy s náboženskou tematikou. Chcete vedieť aké sú to a kde ich máte kúpiť? Čítajte ďalej.

Kniha, ktorá slúži ako dizajnový doplnok

Samozrejme všetky knihy vo vašej poličke slúžia aj ako dizajnový doplnok, avšak kniha o Svätom Písme je mimoriadne špeciálna. V koženom obale pôsobí elegantne – veď tak by aj biblia mala pôsobiť. Biblia by mala byť súčasťou každej domácnosti. Nemusia ju čítať len ľudia nad 70 rokov, skúsme ju dať aj do rúk mladšej generácie. Po prečítaní svätého písma sa budú cítiť omnoho pokojnejšie ako predtým. Chcete sa aj vy cítiť pokojnejšie, chcete si prečítať niečo čo obohatí aj vašu dušu? Tak neváhajte a kúpte si Sväté písmo.

Vy by ste však radšej Krížové cesty?

db65c103cb06e060fb86762564973d01

Kniha, z ktorej sa modlí 40 dní pred Veľkou nocou

Blíži sa Veľká Noc – najväčší cirkevný sviatok a vy ešte doma nemáte brožúrku s krížovými cestami? Je na čase si ju objednať ak vás ešte neprešli chúťky prečítať si dobrú knihu s náboženskou tematikou! Chcete pochopiť posledných 40 dní života Ježiša Krista? Chcete si prečítať pokojnú literatúru? Tak neváhajte a kupujte na zachej.sk! Objednávajte ihneď.

Pri objednávaní brožúrky zo zachej.sk by ste si mohli prihodiť aj krásnu liturgiu hodín. Čo to je?

Čo to je liturgia hodín?

Žiadny druh hodín, ale kniha, v ktorej je zhromaždené množstvo modlitieb. Každý deň by ste sa mali pomodliť inú, aby to malo svoj účinok. Ak moc neinklinujete k modleniu a k náboženskej literatúre, tak práve táto by bola vhodná pre vás. Uvidíte, že časom zmeníte názor a prečítate si dobré knihy s náboženskou tematikou – liturgie hodín. Objednávajte na zachej.sk.