Concept of friendship: closeup of black and grey jigsaw puzzle pieces on table. Shallow depth of field

Pýtate sa čo to je za nezmysel? Postaviť obrázok- to sa vari ani nedá. My vás však vyvedieme z omylu! Vari ste už zabudli na staré dobré puzzle, z ktorého ste si mohli vytvoriť obrázok, respektíve ho poskladať? Už ako malé dieťa ste skúšali vytvoriť si obrázok, ktorý sa skladal z množstva malých kúskov. Z tých malinkých kúskov, ktoré ste mali porozhadzované po zemi vyšiel nádherný obrazec, na ktorý ste boli potom dlho pyšný. Dokonca ste mali možnosť si tento obrazec navždy zvečniť. Ako? Predsa si ho zlepiť a zavesiť ako obrázok na stenu.

 

To boli časy, keď bola puzzle mánia. Dnes? Dnes to nie je o nič horšie. Len by sme vám ich chceli trošku viac pripomenúť, aby ste na ne nezabudli. Radi by ste si kúpili nové puzzle do domácnosti? Pre vaše deti, ktoré milujú skladačky a čaro puzzle zatiaľ ešte nespoznali? Poradíme vám stránku i-puzzle.sk, kde si budete môcť vybrať z rôznych druhov puzzle a rôznych druhoch obrázkov. Poďme vyberať. Najskôr si však treba zvoliť z koľkých dielikov budú tie vaše.

Concept of friendship: closeup of black and grey  jigsaw puzzle pieces on table. Shallow depth of field

Chcete mať 1000 – dielikové? 

Chcete veľký obrazec z puzzle? Tak potom nesmiete prepásť možnosť objednať si veľké 1000 kúskové puzzle. Obrázok, ktorý si potom budete chcieť dať zarámovať bude výrazný, nestratí sa na stene.  Takéto 1000 dielikové puzzle nájdete tiež na i-puzzle.sk. Verte, že pri puzzle sa nudiť nebudete, a ani vaše deti!

 

Čo keby ste ale skúsili celkom nový typ puzzle. Také puzzle, ktoré ste nemali možnosť dostať vtedy, keď ste boli vy malým dieťaťom.

 

Puzzle s 3D efektom

V dnešnej dobe sa premietajú v kinách filmy v 3D rozmeroch, prečo nemať doma potom aj puzzle s 3D efektom? Niektoré takéto puzzle síce nezavesíte na steny, zato ich však môžete uložiť do poličky. Neváhajte a kúpte si na i-puzzle aj moderné puzzle. Verte, že návšteva vám ich bude obdivovať. Všimnite si tie ceny – všetky sú naozaj pomerne dobré. Škoda by bola si nejaké nekúpiť.

 

FOTO: verdateo | | Dollar Photo Club