Potrebujete pre firmu nové priestory, ale nemáte čas na výstavbu hál a nechcete riskovať nejaké staré priestory? Riešenie je na dosah.

Nech už firma poskytuje akékoľvek služby, nech ponúka akékoľvek produkty, jednu vec musia mať všetky – nejaké priestory na uskladnenie tovaru. To môže byť niekedy problém. Pokiaľ máte nejakú novú halu dostatočných rozmerov, môžete byť spokojní. Problém však môže nastať v prípade starej haly, ktorá vám doslova padá na hlavu a všetkým zamestnancom radšej platíte rozšírené zdravotné poistenie a príplatky za prácu v rizikovom prostredí. Alebo hala ešte drží, ale čoskoro neudrží nával tovaru, firma sa vám rozrástla, ale hala s ňou akosi nerastie… Prípadne ste začínajúci podnikateľ a potrebujete nejaké priestory. Keďže pri podnikaní je najdôležitejšou fyzikálnou veličinou čas, všetko potrebujete rýchlo. Dá sa však tak dôležitá vec ako hala spraviť rýchlo?

Hala urobená skôr ako nové auto

Ako veľký biznismen ste si objednali nové Porsche, ale ani vo sne vám zrejme nenapadlo, že vaša hala bude dokončená skôr, ako vám bude doručené nové auto. Áno, aj toto je možné. Riešením sú montované haly. Napríklad od firmy Frisomat. Základom takejto haly je oceľová konštrukcia. Táto spája dve najdôležitejšie vlastnosti – je ľahká, ale zároveň mimoriadne pevná. Nízka hmotnosť znamená rýchlu a jednoduchú montáž, na postavenie oceľovej haly dokonca stačia iba dvaja montéri. Celé oceľové konštrukcie sú vyrobené z robustným komponentov a sú plne prispôsobivé vašim požiadavkám. Či už teda máte záujem o haly, dielne, alebo čokoľvek iné, vďaka montovaným oceľovým konštrukciám si všetko môžete prispôsobiť podľa seba. Celý proces s halou, od naprojektovania, cez výrobu, až po odbornú montáž zastreší Frisomat. Ušetríte tak peniaze, čas a strácate akékoľvek starosti so stavbou haly. Tak nestrácajte čas halami, nechajte to na profesionálov a výsledok sa dostaví rýchlo a bez starostí.