Cyklistika, turistika, bobová dráha, wellness, masáže, výborné jedlo … Už dávno neplatí, že za nezabudnuteľnou dovolenkou musíte cestovať do zahraničia. Veď naše krásne Tatry sú ideálnou destináciou nielen pre slovenských, ale i zahraničných turistov, tak to treba aj patrične využiť, no nie?

Aj počas leta si môžete užiť na horách!

Luxusný hotel Grand Jasná sa nachádza v centre celoročného strediska Jasná, ktoré si zamilujete nielen počas, zimy, ale i leta! Veď hory už dávno nie sú citlivou záležitosťou výlučne lyžiarov, ale i cyklistov, turistov či mladých rodiniek s deťmi, ktoré chcú prežiť pár dní v pokoji. Zaujímavý celodenný výlet môže byť pokojne spojený aj s gastronómiou, veď kvalitná reštaurácia v Tatrách nie je o obyčajnom jedle, ale najmä o špecialitách šéfkuchára, ktoré zachutia nejednému labužníkovi! Dokonca, aj tí najmenší si tu prídu na svoje! Palacinky s čokoládou a čerstvým ovocím ulahodia vašim ratolestiam a vy si tak budete môcť pokojne vychutnať šťavnatý hovädzí steak či grilovaný filet zubáča, po ktorom sa vám budú zbiehať slinky.

Vychutnajte si dokonalý relax vo wellness centre

Čoraz viac ľudí vyhľadáva moderné aquaparky a wellness centrá, v ktorých môžu aspoň na chvíľu „vypnúť“ a zregenerovať nielen telo, ale predovšetkým dušu. Existuje snáď lepší relax ako si po celom dni plnom turistiky oddýchnuť vo vyhriatej vírivke a príjemnej masáži? Snáď najväčšou výhodou je, že všetko si môžete užiť pod „jednou strechou“ v hoteli Grand, čiže nemusíte nikam cestovať, ale kedykoľvek využiť akúkoľvek službu, vďaka ktorej budete mať pocit, že ste sa ocitli v úplne inej dimenzií.

Zbavte sa predsudkov, že dovolenka na Slovensku už dávno nie je to, čo kedysi a poďte relaxovať do Nízkych Tatier, kde na vás čaká množstvo aktivít a atrakcií, vďaka ktorým sa nudiť určite nebudete!