classic_sd_1300

Zladiť kúpeľňový nábytok s dizajnom vybavenia kúpeľne môže byť výzvou aj pre skúseného architekta. Ak si potrpíte na dizajn a štýl, vyhýbajte sa radšej pri návrhu kúpeľne kombináciám kúpeľňového nábytku a ostatného vybavenia kúpeľne od rôznych výrobcov a vyberte si radšej z ponuky špecializovaných firiem, ktoré ponúkajú riešenie celej kúpeľne v podobe dizajnových kúpeľňových konceptov. Tieto ucelené koncepty ponúkajú zariadenie kúpeľne od vane, sprchového kúta, umývadla, vaňových zásten, sprchových dverí, toalety, bidetu, vodovodných batérií, zrkadla, doplnkov, až po kúpeľňový nábytok. Všetko dokonale dizajnovo zladené, tak aby sa jednotlivé komponenty dopĺňali a zapadali do seba. Využitím kúpeľňových konceptov dosiahnete okrem dizajnového súladu aj maximálne efektívne využitie priestoru a úsporu miesta, takže v kúpeľni vznikne dostatok úložných priestorov.

Ucelené koncepty pre zariadenie kúpeľní ponúkajú iba niektorí výrobcovia kúpeľní. Napríklad RAVAK sa na ponuku ucelených dizajnových kúpeľňových konceptov špecializuje. V ponuke nájdete koncepty, určené pre riešenie zariadenia malých kúpeľní. Takými sú napríklad koncepty Avokádo a BeHappy, ktoré vďaka asymetrickým tvarom vane a umyvadla maximálne zapadajú do priestoru malých kúpeľní.

um-rosa-nabytkoveDokonalú súhru kúpeľňového nábytku so zariadením kúpeľne ponúkajú koncepty RAVAK Rosa, Evolution, Chrome a koncept 10°. Úložné priestory sú organicky zakomponované do priestorov pod umývadlom a tvarovo zladené s dizajnom jednotlivých tvarov vane, umývadla a sprchovej vaničky. Dizajn kúpeľňových konceptov Ravak je zladený do posledného detailu, vrátane poličiek, skriniek, zrkadiel, držadiel, vodovodných batérií, sprchy a sprchových ružíc a ďalších drobných kúpeľňových doplnkov.

Pre veľkorysejšie priestory väčších kúpeľní sú určené kúpeľnové koncepty Classic, Bath Gallery a Praktik, u ktorých je dizajnový súlad zariadenia a kúpeľňového nábytku veľmi dôležitý pre udržanie efektu výrazných dizajnových tvarových línií, ktorými sa tieto koncepty vyznačujú.

V prípade voľby niektorého z kúpeľňových konceptov RAVAK máte istotu, že vaša kúpeľňa bude dizajnovo dokonalá a že kúpeľňový nábytok bude do zariadenia stopercentne zapadať. Kúpeľňový nábytok RAVAK je navyše vyrobený zo špeciálnych materiálov, ktoré odolávajú vlhkosti a uľahčujú údržbu povrchov, takže tento kúpeľňový nábytok nielen dobre vyzerá, ale aj dlho vydrží.

Viac o kúpeľňových konceptoch RAVAK a možnostiach výberu kúpeľňového nábytku sa dozviete na www.ravak.sk.