Pre organizmus je jesenné a zimné obdobie pomerne náročné, pričom teploty pohybujúce sa okolo bodu mrazu nemajú pozitívny vplyv na pokožku, pochmúrne počasie zase na psychiku. Predovšetkým v období dažďov sa objavuje stres, ktorému však môžete predchádzať. Slúžia k tomu aj rôzne doplnky stravy. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme prírodné produkty, ktoré majú blahodarné účinky ak na fyzickú, tak aj psychickú stránku.

Čistý kofeín zatočí s únavou

V súčasnej dobe môžete bez problémov zohnať čistý kofeín, a to v podobe doplnku stravy. Ide o prípravok zvaný KOFEX, ktorý dokáže povzbudiť telo i myseľ, a tým pádom podporí tiež vodiča na dlhých cestách. KOFEX obsahuje čistý kofeín a kofeín z extraktu guarany.

Aj vlasy a nechty si zaslúžia starostlivosť

Najmä na jeseň začínajú padať vlasy a lámať sa nechty. Pre takéto prípady je pripravený BIOSIL plus, ktorý je charakteristický obsahom horčíka a draslíka. Pozitívne pôsobí na nechty a vlasy, pričom nechty sa opäť posilní a rovnako tak aj vlasové korienky.

Ďalej je ideálnym pomocníkom na zlepšenie kvality vlasov a nechtov prípravok ZINOK forte. Prispieva tiež okrem iného k správnej syntéze DNA a na udržanie zdravých kostí. V neposlednom rade dokáže zinok podporiť správnu funkčnosť imunitného systému.

Zbavte sa stresu

Ak sa veľmi často dostávate do stresových situácií, pre telo je veľmi ťažké sa s nimi vysporiadať, ale so správnym doplnkom stravy to zvládnete ľahko. Ideálny pre takéto prípady je SELÉN forte, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje správnu funkciu štítnej žľazy a imunitného systému.

Ak teda hľadáte doplnky stravy založené čisto na prírodnej báze, odporúčame pozrieť sa do pestrej ponuky internetového obchodu greenlike.sk, kde nájdete okrem vyššie spomínaných produktov tiež CHROM combi na podporu imunitného systému, HORČÍK + B6 na normálnu činnosť svalov či VILCACORA pre stimuláciu obranných reakcií.