Black Friday je ako každý rok opäť tu. Všetky obchody plné zliav čakajú len na vás. Medzi nimi aj spoločnosť Dedoles. Eshop, ktorý vyznáva hodnoty spoločnosti a vedie cestu k novému trendu, ekologickému spôsobu života a v konečnom dôsledku vybudovaniu lepšieho sveta.

O spoločnosti Dedoles, ktorá vám ponúka trendy kúsky

Novodobá generácia sa správa tak, akoby bola posledná. Akoby nič iné po nás už nemalo prísť. Lenže, pravdou je, že na svete nie sme sami a budúce generácie si tiež zaslúžia svet, ako ho poznáme my. Dedoles si preto dal záväzok dodržiavať ekologické procesy, minimalizovať odpad a zvyšovať kvalitu a udržateľnosť materiálov, z ktorých sú vyrábané produkty. Spolupráca s firmami, ktoré majú podobné hodnoty a záleží im na životnom prostredí, je na prednej priečke.

Filozofia Dedoles je všestranná a za svoju ju môže prijať každý. Nejde len o prázdne vety a slová, ide o životný štýl.

Už nikdy viac nikoho nenuďte obyčajnými ponožkami

Mnohí zdieľajú názor, že ponožky sú nudným darčekom, ktorý v sebe nenesie veľa kreativity. Spoločnosť Dedoles však objíma úplne nový koncept a ponúka hravé veselé ponožky, ktoré každého pobavia svojimi kreatívnymi motívy.

Ponožky, ktoré sú od seba odlišné, ale spolu tvoria dokonalý pár. Ponožky, ktoré zladíte k akémukoľvek outfitu a budete v nich vyzerať jedinečne a spontánne. Ak neviete, čím obdarovať svojich blízkych na Vianoce, môžete siahnuť po týchto netradičných kúskoch s významným príbehom.

Ich myšlienka je pevne spätá s ľuďmi s Downovým syndrómom. Aj oni sú totiž odlišní, ale často bývajú zdrojom našej inšpirácie a svet je vďaka nim lepším miestom. Kúpou ponožiek teda nielen podporíte lokálne ekonomiku a rodinné firmy, ktoré sa na ich výrobe podieľajú, ale vyšlete do sveta i hlboké posolstvo.

Ďalší tip na vianočný darček: Náhrdelník Harry Potter točiace sa časovrat

Máte v okolí niekoho, kto je veľkým fanúšikom Harryho Pottera? Prekvapte ho originálnym časovratom, vďaka ktorému Harry putoval do minulosti. Možno sa cestovať v čase podarí i vášmu blízkemu, ktovie?

Nerozhodujte, či nakúpite podľa svojho vkusu alebo svedomia, Dedoles rozhodol za vás. Každý jeden darček alebo kus oblečenia je od poctivého výrobcu a z kvalitných materiálov s úplne originálnym dizajnom, s ktorým vyjadríte svoje jedinečné JA.

Využite zľavy Black Friday, ktoré na vás čakajú v eshope Dedoles a pomôžte tejto výnimočnej spoločnosti zas o trošku vylepšiť naše okolie.