20723315_m

Aj vám by sa páčilo otvárať dvere úplne iným spôsobom na aký ste zvyknutý? Jednou z možností je bezkľúčový vstup, ktorý poskytuje pre majiteľov domu množstvo výhod. Komfort a bezpečie je práve to, čo hľadajú ľudia pri výbere vstupných dverí, a zrovna to im poskytuje špeciálny systém, ktorý je súčasťou už mnohých vchodových dverí.

Elektromechanický uzamykací systém je v prípade odomykania vchodových dverí ešte akousi novinkou, no to neznamená, že v priebehu nasledujúcich rokov nebude súčasťou každej druhej domácnosti.

Prečo práve bezkľúčové ovládanie vchodových dverí?

Uzamykací systém, ktorý funguje výlučne elektronicky, umožňuje ovládať vchodové dvere pomocou diaľkového ovládača, odtlačku prstov, ba dokonca cez smartfón! Ak ste zábudlivý typ človeka a nie vždy ste si istý, či ste predsa len tie dvere zamkli, máme pre vás skvelú správu. Hneď ako dvere zavriete, tie sa pomocou zvoleného režimu automaticky uzamknú. Ďalšou výhodou je, že tento systém je mimoriadne odolný voči vlámaniu a taktiež sa môže pochváliť vysokou úžitkovou hodnotu. Čo viac si ešte priať v prípade vchodových dverí? Ak potrebujete bezbariérový prístup, ten je do systému integrovaný, čiže automatické otváranie dverí je samozrejmosťou. Dvere však ponúkajú množstvo ďalších skvelých funkcií, ktoré oceníte nielen cez deň, ale aj v noci (prídavné uzamykacie body). Jednoduchá montáž, maximálne bezpečie a špičkové prevedenie technológií sú len niektoré z vlastností, ktoré oceníte pri tomto type vchodových dverí. Pre domácnosti je tento systém otvárania dverí najideálnejší, a to najmä z pohľadu spomínanej bezpečnosti, ale tiež vytúženého komfortu. Nevyberajte si však tie podozrivo najlacnejšie riešenia, u ktorých je vysoká pravdepodobnosť chybovosti. V prípade vchodových dverí je vhodné siahnuť po skutočnej kvalite, čiže investícia sa v tomto prípade jednoznačne vyplatí. Základom je spoľahlivá firma, spokojní klienti a dlhoročné skúsenosti.

Autorské právo: benchart / 123RF Reklamní fotografie