Towels with white frangipani flowers in a Balinese spa

Bublinky, všade samé bubliny! Ocitli ste sa v ríši bubliniek a nechcete sa vynoriť? Nemusíte, prevedieme vás krásou kúpeľov, ktoré sú najznámejšie v našej malej krajine. O ktorej to hovoríme? Predsa o kráse kúpelného mesta Piešťany a o samotných kúpeľoch. Navštívte prírodou obklopené kúpele Piešťany a nebudete musieť ľutovať, že ste sem pricestovali a minuli peniaze na pobyt.

Čas je mocná vec

Niekedy to možno ani nepostrehnete, ale čas uteká veľmi rýchlo. Rodičia to vidia najmä na svojich potomkoch. Čas neúprosne uteká! Ako ho však zastaviť? Dá sa to? Nie nedá, proces starnutia nezastavíme. Tak prečo sa všetci ponáhľame? Prečo sa nepozastavíme nad tým, čo máme okolo a neužívame si to? Len sa ženieme za prácou a pritom nám také maličkosti z bežného života uchodia popod prsty. Sťažujete sa, že nemáte čas na relaxovanie, poprípade ísť na dovolenku k moru alebo do kúpeľov? Skutočne nemáte? Hlúposť, to sú len výhovorky. Žijete v uponáhľanom svete a verte, či nie, treba si raz za čas oddýchnuť od všetkých starostí a nezamestnávať svoje ruky prácou. Vyberte sa do krajiny bublinkovej vody a vyhliadnite si programovo pestrý výhodný víkendový pobyt. Budete mať aj rôzne procedúry, rôzne výlety do okolia a parku, ktorý sa nenachádza hneď pri kúpeľoch. Budete pendlovať medzi plavkovým a spoločenským oblečením. Fantázia! Žiadna práca a žiadny stres. Len bublinky, samé bublinky. A samozrejme nesmieme zabudnúť svieži vzduch.

Ak si však myslíte, že relaxácia v bazéne a procedúry nie sú všetko, skúste si k batožine pribaliť aj nejakú športovú obuv.

36093Cupkanie a behanie po čerstvom vzduchu

Akčnosťou len tak sršíte a potrebujete si vybiť energiu behaním? Nemáte si čo obuť? Neotáľajte a zoberte si aj kvalitnú bežeckú obuv, ktorá vaše nohy pripraví na behanie bez toho, aby čo i len protestovali a spokojne by sa vyvaľovali v bublinkovom raji. Na bezeckyeshop.sk takú nájdete! Tu je raj pre vaše športové nohy!

 Ekaterina Pokrovsky / Dollar Photo Club