Už len pár mesiacov a ešte nemáte všetko! Obrúčky sa už pýšia na vašej poličke, svadobné šaty už visia v skrini. Partnerov oblek je veľký, bude ho treba zúžiť. Nekonečné stresy a z maličkostí! Vydýchnite a relaxujte. Pod vplyvom stresu sa vám môže stať, že zabudnete na také maličkosti, ktoré by vás napadli hneď, keby vás neovládal stres. S postupom času by ste všetko po poradí vyriešili.

Sadnite si a kontaktujte odborníkov z Galileo hotela a nechajte to na nich. Vedeli ste, že vám zabezpečia aj kráľovsky peknú svadobnú výzdobu podľa vašich predstáv? Nie? Tak hľadajte odborníkov z Galileo. Čakajú len na vás, milí budúci mladomanželia!

Svadba pod Dubňom

Ak aj nie ste priamo zo Žiliny, nič si z toho nerobte. Autá máte, limuzína vám už stojí na dvore. Stačí len zaobstarať autobus pre svadobných hostí a cesta sa môže začať. Nesmiete prepásť možnosť mať svadbu v moderne zariadenom obľúbenom svadobnom hoteli v Žiline. Už len garancia nízkych cien a kvalitného personálu vás musí prilákať. Veď predsa nechcete mať vo svojom svadobnom menu tvrdé mäso, rozvarenú ryžu a nekvalitné nápoje. Či nebodaj áno?

Hotel Galileo má výborné referencie. Mnoho zákazníkov bolo spokojných s personálom a so službami. Samozrejme aj s interiérom, ktorý srší eleganciou. Takže milí snúbenci, neobjednávajte si neestetické priestory a vyhliadnite si krásu v Žiline. Krásu hotela Galileo. Čo viete, možno sa sem budete chcieť ešte vrátiť? Usporiadavajú aj veľké rodinné oslavy alebo konferencie. Tak ak niekedy budete potrebovať nejaké priestory na tieto účely, vyhľadajte hotel Galileo.

Nocľah 

Po svadobnej hostine budú chcieť hostia aj niekde prespať. V hoteli Galileo majú možnosť. Stačí si len vyhliadnuť izbu, z ktorej budete mať krásny výhľad a je vaša. Izby samy o sebe dýchajú luxusom. Takže sa nemusíte báť, že budú vaši svadobní hostia spať na vŕzgajúcich posteliach s páchnucimi obliečkami. A aké sú ceny? Jednoznačne dobré. Doporučujeme vám cenovo dostupné ubytovanie v Žiline. Nebudete musieť siahať hlboko do vrecka a budete obklopený krásou a luxusom. Paráda! Nemôže svadba trvať aj viac dní?