Pohľad na teplomer s aktuálnymi teplotami nabáda k obstaranie klimatizačnej jednotky. Koniec koncov klimatizácie sú aj v stredoeurópskych podmienkach žiadúce. Ak sa rozhodnete do klimatizácie investovať, postaví sa pred vás otázka, po akej značke siahnuť. V globálnom meradle patrí k špičke v tejto oblasti japonská značka Daikin, ktorá kombinuje modernú technológiu s elegantným vzhľadom produktov. Klimatizácie Daikin sú charakteristické jednoduchou obsluhou a mnohými nadštandardnými funkciami, ktoré konkurenčné značky neponúkajú.

nexura_tcm632-345640

Vyberte správneho predajcu

Akonáhle máte jasno v značke, je rozhodujúci voľba predajca. Spoločnosť Daikin preto zostavila partnerský program Home C°mfrot Expert (HCE), ktorý zahŕňa poverene partneri ponúkajúce klimatizácie Daikin a súvisiace služby.

Firma Daikin kladie dôraz na vysokú kvalitu ponúkaného sortimentu a na precíznosť spracovania. Klimatizačné jednotky snúbi príjemné ceny, dlhú životnosť a funkčnú vybavenosť. Odborníci, ktorí sa ocitnú v programe Home C°mfort Expert, musí prejsť striktným výberovým konaním. Potom sa zaradí medzi profesionálov segmentu produktov a technológií. Populárne klimatizačné jednotky majú na sklade a personál pravidelne podstupuje školenia, a preto ponúka špičkové služby v tejto sfére.

HCE partneri ponúka kvalitné služby

HCE partneri sú nepretržite v kontakte s technickou podporou spoločnosti Daikin. Koncoví klienti môžu získať výhodné podmienky, záručný a pozáručný servis a veľa ďalších výhod.

Ak vás zaujali klimatizácie Daikin, môžete sa obrátiť na niektorého dodávateľa z rady Home C°mfort Expert, pričom sa vám dostane odborného poradenstva. Portfólio služieb zahŕňa tiež záručný a pozáručný servis. Klimatizácie Daikin budú zdobiť váš domov, kanceláriu aj pôsobisko.