Aj Vy si môžete zo svojho domova spraviť bezpečnú oázu. Je viac ako samozrejmé, že každý sa usiluje čo možno najlepšie ochrániť svoju rodinu i majetok. Nikto nenecháva svoje obydlie po odchode otvorené. Naše domovy chránia ploty, dvere, okná a garážové brány. Či už požadujete tie dokonale bezpečné, praktické alebo skôr estetické typy, so všetkým vie pomôcť aj spoločnosť LAMELLAND. Tento partner dokáže vytvoriť z Vášho domova súkromnú krajinu bezpečia.

Kvalita a dostupnosť

Ak chcete mať skutočný pocit bezpečia, prekliknite si na web najlepsiebrany.sk a nechajte sa viesť ponukou firmy, ktorá je na trhu už od roku 2004. Sortiment spoločnosti sa rokmi zdokonaľoval a rozširoval. V roku 2014 sa rozrástol o protiprievanové clony, ale aj o rýchlobežné a protipožiarne brány. Hlavným cieľom spoločnosti je spokojnosť zákazníkov, ktorú zabezpečuje nielen kvalitnou výrobou, ale aj dostupnosťou výrobkov po celom Slovensku. Už od roku 2008 je k dispozícií pravidelný rozvoz priamo k odberateľom. Vlastnými kapacitami pokrýva firma takmer 80 % slovenského trhu a zvyšok územia zabezpečuje prostredníctvom kuriérnych služieb (minimálne 1-krát týždenne).

Nielen bezpečnosť, ale aj odolnosť

Pri návrhu aj výrobe každej garážovej brány stavia spoločnosť LAMELLAND na prvé miesto bezpečnosť užívateľov a spoľahlivé zabezpečenie vchodu. Výsledkom ich práce sú garážové brány bezpečné pri používaní a zároveň odolné voči neoprávneným pokusom o vstup do objektu. Garážové brány zaberajú veľkú plochu, a preto sú pri nich dôležité aj tepelné úspory. Vďaka hrúbke a výplni panelov izolujú garážové brány LAMELLAND vnútorný priestor garáže na výbornú. Počas zimných mesiacov tak prinášajú výhodu vo forme úspory nákladov na vykurovanie a zároveň udržujú v interiéri príjemné teploty. Dokonalý pocit v zimných mesiacoch Vám môžu zabezpečiť aj automatické brány, pri ktorých vysadnete z vyhriateho vozidla rovno do tepla garáže a zima Vám už viac nebude zachádzať „pod nechty“.

Bezpečie domovov i podnikov

Priemyselné brány LAMELLAND zabezpečia bezpečné a praktické otváranie i uzatváranie vjazdov aj v priemyselných, výrobných alebo skladových halách. V ponuke je päť rôznych konštrukčných možností, ktoré umožňujú vyrobiť brány pre každú budovu a použitie. Vďaka bohatému príslušenstvu spĺňajú brány od tejto spoločnosti všetky Vaše požiadavky. Odborníci navrhnú a vyrobia pre Váš objekt spoľahlivé i odolné elektrické priemyselné inovatívne brány s optimálnym riešením ich pohonu.

Chráňte si svoje súkromné vlastníctvo, ale i svoju rodinu. Váš domov či firma môžu byť odteraz ešte bezpečnejšie. Vytvorte si krajinu bezpečia so vstupnou bránou od LAMELLAND.

Foto: © [lamax] / Dollar Photo Club