Yellow hat and blue flip-flop on a beach

Dobrý deň, vitajte v Taliansku! Dnes sa zahráme na sprievodcov a prevedieme vás jeho krásami. Očaria vás, že nebudete môcť vôbec spávať. Že nie? Nechajte sa prekvapiť. Zbaľte sa a neobzerajte sa späť. Nechajte sa unášať vôňou pizze a zavítajte do krajiny Apeninského poloostrova.

Dovolenkové špekulácie

Vaša lenivosť, neochota sa baliť, pohodlnosť. Môže sa stať, že vám finančná situácia nedovolí navštíviť vašu obľúbenú krajinu, ale nebojte sa. Nemusíte  byť zrovna milionárom, aby ste mohli navštíviť Taliansko. Tak ak máte nejaké finančný obnos, ktorý neviete kde by ste utratili, tak nečakajte a ochutnajte krásu talianskych pamiatok. Budete mať čo pozerať. Samotná história je obsiahla. Ak ste vášnivý nadšenec Rímskej ríše, tak ste na správnom mieste. Verte nám, ešte nie je neskoro navštíviť túto krajinu. Ak ste premeškali objednávanie zájazdu ešte cez zimné mesiace, využite výhodný last minute od Tip Travel. Zájazdy majú za najvýhodnejšie ceny. Nehľadajte inde!

Poďme nahliadnuť na to, čo nám Taliansko ponúka.

Jedálny lístok talianskych krás 

Pisa, Koloseum, Benátky. Čo vás ešte napadne v spojení s Talianskom? Rozmýšľate? Napríklad hlavné mesto Rím, Neapol? Námestie svätého Marka v Benátkach. To je neuveriteľné miesto! Krásne dlaždicové námestie s prekrásnym kostolom. A všade samé holuby. Vedeli ste, že je tam najväčší výskyt holubov? Máte možnosť ich kŕmiť donekonečna. Holuby vás nebavia? Tak skúste talianske pláže krásneho kryštálového piesku. Vycestujte do slnečného Talianska hneď a zaraz. Určite neoľutujete. Naďalej zostanete verný cestovnej kancelárii Tip Travel.

Aj vy dokážete ohúriť, nielen Taliansko!

Áno, drahé ženy. O vás je reč. Kým ešte vycestujete do horúceho kraja, skúste doma ohúriť vášho partnera ohromným sexy spodným prádlom. Vari nie? Chcete ho dostať do varu a do kolien? Tak prečo nie? Nevylučujte túto možnosť a objednávajte zo sexy-pradlo.sk, kde vám ponúkajú krásne čipkou ozdobené spodné prádlo. A čipka je predsa zvodná? Verte, vášmu partnerovi budú až sliny tiecť, keď vás v ňom zbadá. Mňam!

Photo by Victor Habbick / freedigitalphotos.net

Sergey Dashkevich / Dollar Photo Club