Darčeky “šité na mieru”

Počas roka sa nájde toľko príležitostí obdarovať svojich blízkych, kolegov či známych. Lenže vymýšľať neustále nové a neopozerané darčeky nie je vôbec ľahké. Nelámte si hlavu a nebehajte celý deň po obchodoch, radšej nechajte vyrobiť osobný darček “šitý na mieru”.

Originálny hrnček nikdy nič nepokazí

Keď navštívite darčekovú predajňu zaručene v nej nájdete aj rôzne hrnčeky. Niet sa čomu diviť, ide o populárny darček najmä ak je niečím výnimočný. Ak ale chcete niečo, čo nikto iný nemá objednajte si potlač hrnčeka. Pokiaľ si predstavujete obyčajný biely hrnček s nekvalitnou fotkou, tak na to rýchlo zabudnite. Na hrnčeky je možné vytlačiť fotku, ktorá bude vyzerať skvele. Dokonca je možné nechať vytlačiť na hrnček viacero fotiek.

Výber hrnčekov, na ktoré sa dá urobiť potlač je taktiež pestrý. Okrem klasického bieleho v ponuke určite nájdete aj hrnčeky s farebným vnútrom, uškom alebo dokonca magické hrnčeky, ktoré odkryjú motív až keď doň nalejete horúcu vodu. Pánov môže potešiť keramický krígeľ, deti zasa hrnček s uškom v podobe zvieratka. Potlač na hrnčeku nemusí byť iba fotka, pokojne to môže byť aj nápis – citát, poďakovanie alebo vtip.

Malé darčeky zo srdca

Mimoriadne obľúbeným darčekom sú aj kľúčenky, magnetky, plyšové hračky, či šperky. Verte či nie, aj tieto predmety je možné potlačiť vlastným motívov. Potlač predmetov vám dáva možnosť darovať niečo skutočne jedinečné. Fotka, nápis alebo akýkoľvek váš motív sa môže objaviť na tričku plyšového medvedíka, náušniciach, kľúčenke, magnetke, vankúšiku alebo puzzle. Čerstvých rodičov zaručene poteší podbradník pre dieťa s veselou fotkou alebo textom. Možností je naozaj veľa a či už chcete niekoho obdarovať, ospravedlniť sa, prejaviť lásku alebo len tak potešiť s malým originálnym darčekom sa vám to iste podarí.