Ste pripravení na letnú sezónu a kúpili ste si bazén? Alebo dokonca vírivku?

Čas letí ako voda a za pár dní tu máme marec. Mesiac, keď prichádza príjemná jar. Je to ročné obdobie, keď začíname pripravovať naše záhrady, ale aj čistiť bazény alebo hľadať nové na letné ochladenie. Leto je čoraz horúcejšie a my pomaly odpadávame od horúčav, preto je dobré zaobstarať si bazén. Alebo vám viac učarovala vírivka? Navyše vás určite poteší, že na Hawaj.cz sú aktuálne zľavy, kde si môžete vybrať detský bazén, vírivku alebo akýkoľvek iný.

Chcete vírivku?

Vírivky sa dajú kúpiť v rôznych typoch, ale najčastejšie sa používajú nafukovacie vírivky, s ktorými môžete manipulovať a premiestňovať ich alebo uskladňovať podľa potreby. Radi by sme tiež vyvrátili mýtus, že vírivky sú predražené. S tým nemôžeme súhlasiť, pretože s aktuálnou zľavou na http://www.hawaj.sksi ju môžete kúpiť za menej ako desaťtisíc korún, čo rozhodne nie je veľa. Navyše si v nej môžete užiť chvíle relaxu so svojimi blízkymi. Vyberať môžete z ponuky výrobcov ako Intex, Bestway alebo Hanscraft.Ste pripravení na letnú sezónu a kúpili ste si bazén? Alebo dokonca vírivku?

Nafukovacie bazény

Ďalším spôsobom, ako sa schladiť, osviežiť alebo nechať svoje telo relaxovať, je na hladine nafukovacieho bazéna. Vo väčšine prípadov má tento typ bazéna nafukovací okraj, ktorý drží vodu na mieste. To však nie je všetko. Poskytuje lepšiu relaxáciu a často sa vyberá aj ako detský bazén – z jedného jednoduchého dôvodu – aby sa predišlo prípadnému zraneniu o tvrdú konštrukciu. Okrem toho sú nafukovacie bazény lacnou možnosťou s nízkou údržbou.

Nadzemné bazény

Okrem nafukovacích bazénov si môžete zaobstarať aj nadzemné bazény s kovovou konštrukciou. Ide o modely, ktoré majú kovové steny vyplnené pevnou plachtou alebo oceľovými plechmi. Vďaka použitým materiálom sú tieto bazény odolné a mrazuvzdorné. Môžu byť umiestnené tradične na rovnom povrchu alebo môžu byť zapustené do zeme. Zapustené zaberajú opticky menej miesta. Pri mnohých z nich máte k dispozícii aj kartušovú filtráciu.