temizlik

Aj vy denne trávite niekoľko hodín v práci práve umývaním rozsiahlych priestorov? Uznajte sami, že je to veľmi únavné a predovšetkým fyzicky náročné. Vyumývať a poriadne vyčistiť priestory vo veľkosť okolo 5000m2, ba dokonca v niektorých prípadoch až 15000m2, nie je vôbec jednoduché! Ak ešte potrebujete aj ušetriť na nákladoch za energiu, veľa krát je to takmer nemožné. Máme pre vás však skvelú správu, ktorá určite nejedného z vás milo poteší! V súčasnosti máme na trhu čistiace a upratovacie stroje, ktoré sú určené práve pre firmy, ktoré si vyžadujú pravidelné čistenie a upratovanie rozsiahlych priestorov s cieľom ušetriť finančné prostriedky za vodu a čistiace prostriedky.

Čistá a lesklá podlaha

Medzi typické čistiace stroje patria predovšetkým umývacie stroje, ktoré vám pomôžu vyčistiť rôzne typy podláh. Ich princíp je veľmi jednoduchý; valec alebo kefa pomocou čistej vody a čistiaceho prostriedku mechanicky vydrhne podlahu, no samozrejme tak, aby sa žiadnym spôsobom nepoškodila. Podlaha bude nielen nádherne čistá, ale i lesklá a jej životnosť bude omnoho vyššia. Samozrejme, že umývacie stroje sú určené na manipuláciu či prenášanie, takže sú veľmi ľahké.

Špičková spoločnosť TCS Slovakia

Medzi typické upratovacie stroje patria vysávače a upratovacia technika, ktorá vám veľmi efektívne pomôže pri bežných čisteniach podláh či kobercov. Pokiaľ pracujete vo firme, kde sa vyžaduje prvotriedna čistota, prácu by ste si mali uľahčiť a efektívne využiť zariadenia, ktoré vám ponúka firma TCS Slovakia. Práve tá poskytuje bezkonkurenčné prístroje na umývanie a čistenie – umývacie stroje so sediacou či chodiacou obsluhou, ale i rôzne vysávače a prostriedky, ktoré sú maximálne efektívne a šetrné. Spokojní klienti, široký sortiment tovaru, prijateľné ceny a prvotriedna kvalita sú dôvody, prečo si vybrať špičkovú spoločnosť TCS Slovakia.

FOTO: © yunuskoc/ Dollar Photo Club