Teekanne funkčné čaje

Krátke dni a nízke teploty sú pre nás ťažkou skúškou. Imunita sa musí brániť náporu respiračných ochorení a nie vždy sa podarí nepríjemnému nachladnutiu, kašľu alebo nádche uniknúť. Podporiť svoje telo v boji proti chorobám môžete prírodnou cestou s funkčnými čajmi od TEEKANNE, ktoré prináša dômyselnú zmes liečivých byliniek.

Vďaka imunite a jej schopnosti zneškodniť rad vírusov, baktérií a mikroorganizmov môžeme preplávať obdobím chorôb bez úhony. Preto sa oplatí o svoju obranyschopnosť starať, napríklad popíjaním čaju TEEKANNE Imunita s vitamínom C. Za príjemnou chuťou stojí rooibos, ktorý zároveň pomáha vylučovať z tela škodlivé látky, ale aj mäta pieporná, známa pre svoje protizápalové účinky. Imunitu posilňuje aj citrónová verbena či list ostružiny a ďalšie bylinky, ktoré prevoňajú vašu šálku čaju a posilnia vašu obranyschopnosť.

Bolestiam v hrdle je niekedy aj tak ťažké uniknúť. Z ničoho nič sa objaví dôverne známe pálenie v začervenanom hrdle a my sa rýchlo snažíme uhasiť blížiaci sa boľavý požiar. Postihnutú oblasť upokojí bylinná zmes Dýchacie cesty a hrdlo, ktorú spoločnosť TEEKANNE pripravila aj vo verzii so zázvorom. Čaju dominuje lipový kvet, ktorý upokojuje boľavé hrdlo, hrtan a hlasivky, a čierna baza, ktorá čistí priedušky a je prvotriednou bylinkou proti ťažkostiam s prechladnutím. Všetky ďalšie bylinky vrátane mäty a zázvoru patria k výborným pomocníkom, ktorí vám cestu k zdraviu môžu urýchliť.

Ak zápal zasiahol aj priedušky a prenasleduje vás s tým spojený neodbytný kašeľ, skúste siahnuť po čaji TEEKANNE Priedušky a pľúca. Doprajete si tak niekoľko byliniek, ktoré uľahčujú vykašliavanie, ako je aníz alebo fenikel, a zároveň sú vhodné pre celkové upokojenie horných ciest dýchacích. K tým sa radí tymian, preslávený bojovník proti pľúcnym chorobám, všemocná protizápalová šalvia alebo príjemne aromatické sladké drievko. Dajte bylinným funkčným čajom šancu a uvidíte, že sa vám svojimi prírodnými účinkami bohato odvďačia.