Close up portrait of teen couple having disagreement.Isolated on white background.

V každom vzťahu je veľmi dôležitá komunikácia, ale existujú i témy, ktoré je lepšie riešiť s kamarátkami než s partnerom.

Rodičia

I keď mu predložíte niekoľko dôkazov, že jeho matka je fúria a je neznesiteľná, aj tak si nepomôžete. Skoro každé dieťa bráni svojich rodičov a váš partner nie je žiadna výnimka. Bude sa svojej matky zastávať a nakoniec budete tou neznesiteľnou osobou vy. Dajte si radšej pozor na jazyk a niektoré veci si nechajte pre seba.

Close up portrait of teen couple having disagreement.Isolated on white background.
Close up portrait of teen couple having disagreement.Isolated on white background.

Ten spevák je veľmi sexy

Každá z nás ma vo svete celebrít jedného ale dvoch mužov, ktorí ju priťahujú. Aj keď je táto príťažlivosť len platonická, nie je dobré to pred partnerom spomínať. Skazíte mu tým náladu, bude žiarliť a začne mať zo seba zlý pocit. Ani vám by nebolo príjemné, keby vám rozpráva o Megan Fox ako o tej najkrajšej žene, ktorú by chcel stretnúť.

Ako dlho vám trvá príprava

Samozrejme, že váš partner vie, že sa pred odchodom z domu chcete učesať i namaľovať. Ale nie je nutné chváliť sa tým, ako dlho vám táto činnosť trvá. Dôležitý je výsledok, nie minúty prípravy! Do detailov nemá cenu ho zasväcovať.

Ste so sebou nespokojná

Máloktorá žena je so sebou úplne spokojná. Čo sa týka našej postavy, príroda nás v niečom obdarila a naopak, niekde nás obdarila inak ako by sme si želali. Tieto problémy však riešte radšej s kamarátkou a neotravujte priateľa s tým, či nie ste príliš tučná, či máte až príliš malé prsia a podobne … Pre neho ste proste krásna taká aká ste.

O svojej menštruácií

Muži samozrejme vedia, že ženy menštruujú. Je tiež dobré, keď vedia, prečo ste niektoré dni v mesiaci nervózna a nemáte chuť na sex. No okrem toho nie je nutné vysvetľovať, čo všetko s našim organizmom dokáže menštruácia či predmenštruačný syndróm spraviť. Je teda správne poznať určité hranice.

 

FOTO:  © karelnoppe / Dollar Photo Club