Ako začať nový rok s čistou hlavou a pripraviť sa na nové výzvy?

Koniec roka je výborná príležitosť na bilancovanie udalostí posledných 12 mesiacov. Je to čas, kedy zhodnotíme ako sa nám podarilo dodržiavať naše predsavzatia, na ktoré zmeny sme pyšní a naopak naše stránky, na ktorých musíme ešte zapracovať. Mnohí z nás sa koncom roka cítia zaseknutí na jednom mieste a to môže spôsobovať apatické až depresívne stavy, ktoré sú ukazovateľom toho, že zmenu potrebujeme, no častokrát nás ešte viac pripútajú k stagnácií.

Začnite novú dekádu inak, skúste tantrickú masáž.

Mnohí z nás skúsili kvôli zmene životného štýlu už asi všetko. Od permanentiek do posilňovne, zdravé diety či radikálne zmeny v obliekaní. Všetky tieto metódy síce fungujú a pomáhajú nám formovať našu identitu, no odpútavajú pozornosť od dôležitého aspektu, objavovania toho kým vlastne sme.

Hodiny strávene s činkami nám pomôžu zhodiť prebytočné kilá a nový šatník upúta pozornosť okolia avšak nepomôže zamerať našu energiu správnym smerom, na naše vnútro. Nový rok neprinesie zaručenú zmenu, pokiaľ ju sami nebudeme chcieť. Tantrická masáž je efektívna forma meditácie, ktorá vás prinúti vystúpiť z komfortnej zóny a naučí vás lepšie porozumieť svojmu vnútru.

Poznáte blahodárne účinky tantry na telo aj myseľ?

Tantrická masáž pochádza z učenia východných náboženstiev o duševných energiách. Jedným z týchto prúdov je aj erotická energia ako silný činiteľ v prežívaní a rozvoji človeka. V západnej kultúre je objavovanie svojej erotickej stránky alebo celkovo duše ešte stále pomerne stigmatizované. Vďaka konzumnému spôsobu života sa všetci orientujeme na to, aby za nás viac hovorili cifry na bankovom účte ako to, kým naozaj sme. Tí z nás, ktorí sú ochotní prejsť na cestu poznania sa väčšinou vyberú cestou východných učení ako jóga, Tai Chi alebo práve Tantra.

Fyzické pôžitky absolvovania tantrickej masáže sú obrovské. Úplná relaxácia tela, slasť a práca s túžbou nám pomôže vypadnúť z hektického kolobehu nášho života a na chvíľu si skutočne oddýchnuť. Erotická masáž má neprekonateľný vplyv na telo, stále však predstavuje len vrchol ľadovca výhod, ktoré tieto masáže ponúkajú.

Úplné odovzdanie sa dotyku maséra nám umožňuje bojovať so svojimi komplexami ale aj traumami, ktoré môžu obmedzovať náš milostný život. Vďaka tomu, že máme príležitosť ponoriť sa maximálne do svojho vnútra za spoločnosti obrovského objemu hormónov šťastia získavame zase možnosť reflektovať nad našimi skutočnými hodnotami v živote a zvažovať či sme sa vôbec niekedy cítili podobne vďaka materiálnym pôžitkom.

Tantrická masáž nám pomáha rásť ako osobnosť. Nebáť sa toho, že sme len bytosť poháňaná túžbami a naopak, plne to akceptovať. Ak neviete kde začať, navštívte Tantra Diamond Bratislava, masážný salón, ktorý si zakladá na diskrétnom, individuálnom no stále veľmi profesionálnom prístupe. Vďaka týmto kvalitám sa práve tu môžete vydať na úplne novú dráhu zmien, predsavzatí a najmä objavovania.