Mnohí z pánov, čím sú starší a starší, tým viac bojujú s ubúdajúcou chuťou na sex. Problémy s erekciou spôsobené nedostatkom sexuálnych hormónov situáciu zďaleka nezlepšujú. Preto je najvyšší čas ich tvorbu podporiť. Napríklad tantrickou masážou.

Tantrou proti nechuti na sex?

Pánom vo vyššom veku sa neraz môže prihodiť situácia, kedy sa partnerka snaží žiadostivo provokovať a navodiť pravú milostnú atmosféru, no jednoducho to nefunguje. Hoci vy by ste sa radi na ňu vrhli, erekcia sa skrýva niekde za dverami a nie, a nie sa objaviť. Problém spôsobuje nedostatok sexuálnych hormónov. Nedostatkom sexu ich tvorbu ďalej utlmujete. Pokiaľ však pristúpite na sex, stáva sa vám nepríjemným. Celú situáciu jednoducho vyrieši tantra, ktorá podporuje vylučovanie (nielen) už spomínaných sexuálnych hormónov.

S ktorými hormónmi si tantra poradí?

Pravidelná tantrická masáž vplýva pozitívne na celý váš organizmus. Okrem relaxácie, odbúravania stresu a podpory krvného obehu zabezpečuje i tvorbu rôznych hormónov. Ide o rastový hormón, ktorý pomáha udržiavať zdravie a tkanivá vnútorných orgánov vitálne, redukuje tuk v tele, zjemňuje pokožku a zvyšuje množstvo energie. Ďalším je serotonín, prezývaný i neurotransmiterom šťastia. Reguluje vašu náladu a pocit spokojnosti, zlepšuje kvalitu spánku, či zvyšuje sexuálny apetít. Hlavnými aktérmi podporujúcimi sex sú však DHEA hormón a oxytocín. DHEA nesie zodpovednosť za tvorbu pohlavných hormónov – estrogénu a testosterónu. Pre zmenu oxytocín podporuje chemické reakcie medzi vami a partnerkou, inak povedané rozdúchava vášne.

Tantrickou masážou k úspechu

O čo vlastne pri tantrickej masáži ide? Počas návštevy tantrického salóna sa vám venuje vyškolená tantrická masérka, ktorá postupne odblokuje všetky sexuálne energie a pomôže vám objaviť nové, doposiaľ nevídané zážitky. Hoci orgazmus nie je primárnym cieľom, mnohým pánom sa stáva, že okúsia tzv. multiorgazmus, čoho sú za bežných podmienok schopné len ich ženské polovičky. Ako odozva na tantrickú masáž sa v tele začnú tvoriť správne sexuálne hormóny, ktoré vám umožnia pôžitky prežívať nielen pod rukami masérky, ale i doma v spálni.

Mnoho pánov sa s pribúdajúcimi rokmi jednoducho zmieri s tým, že chuť na sex ich obchádza a berú to ako prirodzený fakt. Nebuďte jedným z nich a rozdúchajte svoju sexuálnu energiu vďaka tantrickej masáži podporujúcej dostatočnú tvorbu sexuálnych hormónov.