Aj na vás už začína doliehať vyčerpanie z neutíchajúcej zimy a rôzne choroby sa okolo vás víria ako tornádo? Je čas na posilnenie imunity, pomôže vám s tým huba Reishi!

Kto z nás má rád choroby? Pokiaľ nie ste neporiadny žiak na základnej alebo strednej škole, ktorý sa vďaka nejakej tej chrípke vyhne na týždeň škole, asi choroby veľmi neobľubujete. To rozhodne nie je nič zvláštne, rôzne vírusy a baktérie vedia poriadne strpčiť život. A špeciálne v zime, kedy sme na ne náchylní o niečo viac ako v lete. Svedčia o tom aj obdobia chrípkových epidémií, ktoré sú rozšírené najmä v zime. V chladnom počasí nie je problém dostať nejakú nádchu, dýchanie studeného vzduchu a pobyt v chladnom prostredí nám nerobí veľmi dobre. Rovnako ako napríklad presúvanie sa verejnou dopravou. Kým v lete sa môžete spoľahnúť na vlastné nohy alebo bicykel, v zime je väčšina tých, ktorí nemajú vlastné auto, odkázaná na verejnú dopravu. A práve autobusy a električky verejnej dopravy sú miestami, kde sa vyskytuje najviac vírusov. Keď si teda chcete aj v tomto období udržať pevné zdravie, vitamíny a doplnky stravy by pre vás nemali byť cudzím pojmom.

Huba plná zázrakov

Pozrime sa na jeden naozaj účinný doplnok stravy, REISHI + Zinok a vitamín C. Možno si vravíte, že ani neviete, čo je to vlastne to Reishi. Reishi je slovo, ktoré by ste rozhodne mali zaradiť do svojej slovnej zásoby, pomenúva totiž hubu, ktorá má doslova zázračné vlastnosti. Obsahuje okolo 200 rôznych vitamínov a minerálov s antioxidačnými účinkami, čo nemôže mať iný ako pozitívny efekt na zdravie a imunitný systém. Okrem toho, že podporuje prirodzenú imunitnú obranu organizmu, pomáha udržiavať aj funkciu obehového systému. Spolu s vitamínom C a zinkom vytvára produkt, ktorý vám výrazne pomôže prekonať tie najhoršie chrípkové epidémie v zdraví. Pokiaľ máte o tento prípravok záujem, zakúpiť ho môžete v internetovom obchode Symphytum.sk. Tak už dlhšie nečakajte, posilnite svoju imunitu už dnes!