Mužské ego a problémy s ejakuláciou
Mužské ego a problémy s ejakuláciou

Mužské ego sa dosť často môže odvíjať práve od jeho pohlavného údu. Ak s ním nie je spokojný, veľakrát si to môže kompenzovať inými vecami, typickým správaním alebo materiálnymi vecami. Ako to však vyzerá, keď problémom nie je toto hľadisko, ale nespokojnosť pri sexuálnom uspokojení partnerky?

Problémy s mužským penisom sú rôzne, krátka uzdička, jej natrhnutie ale hlavne, najväčším strašiakom aj z psychologického hľadiska je predčasná ejakulácia. Toto sú problémy, na ktoré existuje riešenie – operácia. Vo veľa prípadoch s predčasnou ejakuláciou sa neskôr spoja aj psychické problémy, ktoré sa na tom celom odrazia. Pri rýchlom mužskom orgazme môže muž u svojej partnerky spozorovať nespokojnosť, a to môže veľmi ovplyvniť jeho ego a hrdosť. Ktorý muž by predsa nechcel dokonale uspokojiť svoju partnerku? Poďme sa teda pozrieť na riešenie.

Rýchla operácia

Niektoré problémy s mužským pohlavným údom môžu byť napravené operačným zákrokom pod dohľadom špecialistov. Frenulotómia je operácia, ktorú najčastejšie podstúpia práve muži s predčasnou ejakuláciou. Riešením môže byť aj pre mužov s natrhnutou či krátkou uzdičkou. Táto operácia je rýchla a nenáročná, nevyžaduje pooperačnú hospitalizáciu. Doba hojenia môže byť štrnásť dní, počas ktorých je odporúčaná úplná sexuálna abstinencia.

Možné komplikácie

Po asi ako každej operácii, môžete v mieste zákroku pociťovať bolesť, môže nastať aj krvácanie. Netreba sa však obávať, reprodukčná funkcia ostane plne zachovaná a poruchy erekcie sú tiež vylúčené.

Samozrejmosťou ako pri každom zákroku, aj tu absolvuje pacient predoperačné vyšetrenia, zákrok následne prebehne v lokálnej anestézii. Po operácii je rana zašitá vstrebateľnýmistehmi, ktoré následne nebude treba vyberať. Dĺžka zákroku trvá približne pätnásť minúť. Vďaka tomuto času môžete byť následne spokojný s vašim budúcim sexuálnym životom. To sa oplatí nie?