Šoférujete, potrebujete sa plne sústrediť, ale začínate pociťovať únavu? Alebo sa len rýchlo potrebujete nabudiť na iný výkon? Riešenie je na dosah, je tu prípravok Kofex!

Predstavte si nasledujúcu situáciu. Rozhodli ste sa ísť s rodinou na dovolenku k moru autom. Všetko ste naplánovali, zarezervovali a vyrazili. Cestujete v noci, aby ste sa vyhli denným letným horúčavám. Prvé hodiny cesty zvládate bez problémov, po dlhšom čase za volantom sa však začne objavovať únava. Keďže ráno vám ide trajekt, na ktorý už máte kúpené lístky, nemôžete zastaviť a pospať si. Vaša manželka spí a nemá so sebou vodičský preukaz, takže výmena šoférov nehrozí. Snažíte sa, premáhate sa, ale nechcete riskovať mikrospánok. V tom si spomeniete, že by vám možno pomohla káva. Zastavíte sa na pumpe, dáte si rýchlu kávu a pokračujete. Na chvíľu vám to pomôže, onedlho sa však únava začne objavovať znovu. Nechcete a nemôžete predsa každú hodinu zastavovať na pumpe na ďalšiu kávu… Čo teraz? Nuž, keby ste mali prípravok Kofex, všetko by bolo oveľa jednoduchšie!

Zázračná látka – kofeín?

Ako iste viete, základnou zložkou kávy, ktorá vás nabudí, je kofeín. V obyčajnej káve však nebýva zastúpený v takom množstve, aby vás vždy spoľahlivo naštartoval. Navyše, ak nemáte radi kávu alebo si ju v danej situácii nemôžete dopriať, musíte nájsť iný spôsob, ako kofeín do tela dostať. A ako jednoduchšie sa to dá ako tabletkou? Jedna tableta prípravku Kofex obsahuje 50mg kofeínu, z toho tvorí 40mg čistý kofeín a zvyšných 10mg extrakt z guarany. Práve prírodný kofeín z guarany pomáha tomu, že prípravok Kofex nie je návykový. Môžete ho bezpečne užívať bez strachu o vybudovanie závislosti. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, čím zlepšuje koncentráciu a znižuje mieru únavy. Je tak výborným stimulantom pred veľkým psychickým alebo fyzickým výkonom. Tablety Kofex zoženiete na webe Greenlike.sk. Tak nečakajte a zbavte sa únavy aj vy, je to takto jednoduché!