Jednou z najčastejších príčin dopravných nehôd je únava za volantom. Strácame pozornosť, ešte väčším problém je mikrospánok. Ak sa vydávate na dlhšiu cestu na dovolenku, určite nezabudnite na pomocníka, ktorý vás na ceste povzbudí, pomôže vám udržať pozornosť a zostať bdelým. Pribaľte si na cestu Kofex.

Káva v tabletkách

Máme vo zvyku pribaliť si na cestu do termosky silnú kávu, či si ju kúpiť po ceste na benzínovej pumpe. Avšak nemali by ste zabúdať na to, že piť kávu za volantom môže byť ďalšou príčinou nehody. Nevenujeme sa riadeniu, môžeme sa popáliť a volant prudko strhnúť. Naviac nie každému z nás väčšie množstvo silnej kávy urobí dobre na žalúdok a výnimočne nám káva nechutí vôbec. Aj preto je Kofex výborným riešením.

Kvalitný kofeín na cesty

Kofex je kvalitný kofeínový prípravok. Obsahuje 50 mg kofeínu v každej tabletke. Balenie má 80 tabletiek. Užívať sa vzhľadom k obsahu kofeínu odporúča maximálne päť tabletiek denne. Každá tabletka obsahuje 40 mg čistého kofeínu a 10 mg kofeínového výťažku z Paullinia cupana, čo je známy stimulant guarana. Výrobok vyrába česká spoločnosť Naturvita a na Slovensku ho distribuuje Happy trade. Kofex kúpite na Greenlike.sk.

TIP: Skúste tiež Biosil pre zdravé vlasy.

Povzbuďte sa Kofexom kedykoľvek potrebujete

Nemáte čas ani na kávu? Kofex vás povzbudí kedykoľvek potrebujete. Pomáha nás udržať v psychickej kondícii. Stimuluje totiž centrálny nervový systém, potlačuje únavu a zvyšuje koncentráciu. Hodí sa ho užívať vo chvíli, kedy sa potrebujeme koncentrovať a sústrediť. Je tak vhodný nielen pre vodičov, ale aj pre študentov alebo pri vysokom pracovnom výkone.

Kofex tiež zvyšuje krvný tlak a stimuluje krvný aj respiračný systém. Je preto vhodným doplnkom stravy aj pre astmatikov. S Kofexom sa nebudeme cítiť unavenými, zvýšime svoj výkon a nezaspíme za volantom. Mali by sme ho mať vždy po ruke. Pri ceste na dovolenku bezpodmienečne.